• Detail firmy

ELTRADO s.r.o.

Základní popis

Provádíme elektromontážní a elektroinstalační práce včetně hromosvodů, datových a anténních rozvodů. Opravy elektroinstalací, připojování spotřebičů.

Adresa

Kaprova 42/14
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24279382

Výrobky, činnosti

Provádíme elektromontážní práce a Elektroinstalace

Provádíme elektromontážní a elektroinstalační práce včetně hromosvodů, datových a anténních rozvodů. Opravy elektroinstalací, připojování spotřebičů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 660 140
Mobil: +420 608 660 130
E-mail: eltrado@eltrado.cz
WWW: www.eltrado.cz

Kontaktní osoba

Pavel Drda - Jednatel

Další firmy v oboru

EXPLEO s.r.o.

Nabízíme automatizované závlahové systémy - zajišťujeme dodávku i instalaci. Provádíme elektroinstalační práce všeho druhu. Zabýváme se realizací chytrých domů.

NOVA LIGHTING s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme profesionální osvětlovací techniku pro divadla, televizní studia či hudební kluby a další stacionární i mobilní systémy scénického a efektového osvětlení. Zajišťujeme rovněž servis osvětlovací techniky, slaboproudé a silnoproudé rozvody, rekonstrukce a vybavení rozvoden. Katalog produktů a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.