• Detail firmy

ELTEST SPOL. S R.O.

Základní popis

Působíme v revizní činnosti včetně měření a regulace, ovládání vzduchotechniky, ovládání a regulace výměníkových stanic a dále v oblasti revizí plynu a tlakových nádob.

Adresa

Klivarova 356/3
149 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00553867
DIČ:  CZ00553867
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektro revize

Zajistíme profesionální provedení elektro revizí pro domácnosti a firmy. Pro svoji činnost máme veškerá potřebná oprávnění a dlouholetou praxi.

Kontaktní údaje

Telefon: 272 912 333
E-mail: info@eltest.cz
WWW: www.eltest.cz

Kontaktní osoba

Bohuslav Březina - Jednatel

Mobil: +420 602 353 461
Další firmy v oboru

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

TRINOM, spol. s r. o.

Naše společnost se věnuje kompletním službám v oboru vzduchotechniky. V současné době zajišťujeme prodej, montáž, projekci vzduchotechniky, až po provozní servis. Zajišťujeme také opravy starší vzduchotechniky. Provádíme montáž klimatizace a tepelných čerpadel.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.