• Detail firmy

ELSEREMO a.s.

Základní popis

Výroba a montáž ocelových konstrukcí zaměřená na divadelní techniku. Dílčí služby: svařování MAG,třískové obrábění, dělení a stříhání polotovarů,ohýbaní plechů, zakružování profilů.

Adresa

Komenského 427
664 53 Újezd u Brna

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  0025565893

Výrobky, činnosti

Výroba a montáž ocelových konstrukcí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 224 394
Fax: +420 544 229 005
E-mail: info@elseremoujezd.cz
WWW: www.elseremo.com

Kontaktní osoba

ing. p. Vilímek - Ředitel

Mobil: 604 535 140

Pobočky

ELSEREMO, a.s.
Kloboucká 865
763 31 Brumov - Bylnice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.