• Detail firmy

ELSA výtahy, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou, servisem a modernizací hydraulických či trakčních výtahů a vyhrazených zdvihacích zařízení. Provádíme modernizace starších typů v

Adresa

Černého 58/60
635 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27702138

Výrobky, činnosti

Výroba jeřábů, výtahů a eskalátorů

Kontaktní údaje

E-mail: info@elsavytahy.cz
WWW: www.elsavytahy.cz

Kontaktní osoba

René Sojka - Jednatel

Ing. Roman Czudek - Jednatel

Mobil: +420 733 610 313
E-mail: roman.czudek@betacontrol.cz

Pobočky

Beta Control s.r.o.
Černého 58/60
635 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

VÝTAHY Tempír s.r.o.

Zajišťujeme montáž, servis, opravy, modernizace a revize všech druhů výtahů. Dodáváme osobní výtahy do nosnosti 2000 kg, nákladní výtahy s nosností do 6500 kg, i malé nákladní výtahy, např. pro provozy prádelen nebo jídelen apod. Provádíme rovněž opláštění výtahových šachet. Vlastníme certifikát ISO 9001:2001. Další činností, kterou se zabýváme, je pneuservis.

MP Lifts s.r.o.

Zaměřuje se na dodávky, servis a rekonstrukce výtahů a dalších strojních a zvedacích zařízení. Dále zajišťujeme realizace ocelových konstrukcí výtahových šachet pro vnitřní i vnější prostředí včetně stavebních prací. Nabízíme hydraulické výtahy, autovýtahy, jídelní výtahy, výtahové plošiny, nákladní a panoramatické výtahy. Dodáváme nejrůznější atypické vertikální zařízení.

SKYLIFT, s.r.o.

Zajišťujeme dodávky, montáž, modernizace výtahů a zdvihacích plošin. Dodáváme výtahy všech typů. Pro všechny výtahy zajišťujeme servis a opravy, včetně generálních oprav.