• Detail firmy

ELPRING CZ, a.s.

Základní popis

Nabídka projekční, montážní, inženýrské, konzultační a dodavatelské činnosti v oblasti silnoproudé i slaboproudé energetiky.

Adresa

Pod pekárnami 245/10
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24713406

Výrobky, činnosti

Nabídka projekční, montážní, inženýrské činnosti

Nabídka projekční, montážní, inženýrské, konzultační a dodavatelské činnosti v oblasti silnoproudé i slaboproudé energetiky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 032 180
E-mail: elpring@elpring.cz
WWW: www.elpring.eu

Kontaktní osoba

Ing. Josef Limr - Člen představenstva

Telefon: +420 266 032 156

Ing. František Procházka - Předseda představenstva

Ing. Václav Vlček - Člen představenstva

Další firmy v oboru

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.

STAVEBNÍ PROJEKCE architekt Mašek s.r.o.

Nabízíme kompletní projekční a architektonickou činnost. Zajišťujeme přípravu projektových dokumentací. Provádíme autorský dozor.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.