• Detail firmy

ELPO, s.r.o.

Základní popis

Provádíme elektroinstalační, výškové a strojové zemní práce. Zajišťujeme hromosvody, kabelové rozvody nízkého a vysokého napětí či elektrorevize.

Adresa

Dvakačovice 16
538 62 Dvakačovice

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26005221

Výrobky, činnosti

elektroinstalační, výškové a strojové zemní práce

Zajišťujeme hromosvody, kabelové rozvody nízkého a vysokého napětí či elektrorevize.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 318 431
Mobil: +421 777 192 554
Mobil: +420 777 331 604
E-mail: elposro@centrum.cz
WWW: www.elpoelektro.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Podaný - Jednatel

Michal Podaný - Jednatel

Další firmy v oboru

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

Miroslav Drunecký

Zabýváme se zasklíváním lodžií, zábradlí a balkonů systémy Thermalux, Optimi, AluVista či Aluverso. Vyrábíme hliníkové altány, přístřešky a pergoly, realizujeme zimní zahrady a jejich zasklení. Montujeme žaluzie a předokenní rolety. Dodáváme obrazové lišty v mnoha dekorech.

Zemní a demoliční práce Brabec

Nabízíme zemní, terénní, výkopové a demoliční práce. Poskytujeme služby autodopravy především pro stavebnictví - přeprava stavebních strojů, odvoz stavebních odpadů, osobní a nákladní pneuservis. Zajišťujeme pronájem autojeřábů. V rámci zemních prací realizujeme výkopy základů, hloubení rýh pro inženýrské sítě, terénní úpravy, rovnání a svahování terénů, hloubení studní apod.