• Detail firmy

Elpo UPS, s.r.o

Základní popis

Zabýváme se prodejem systémů nepřetržitého napájení, záložních zdrojů UPS a DC napájecích systémů.

Adresa

V Sedlci 27
160 00 Praha 6 - Sedlec

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26490188

Výrobky, činnosti

Zabýváme se prodejem systémů nepřetržitého napájen

Zabýváme se prodejem systémů nepřetržitého napájení, záložních zdrojů UPS a DC napájecích systémů.

Kontaktní údaje

Telefon: 224 325 706
E-mail: pokorny@elpo-ups.cz
WWW: www.elpo-ups.cz

Kontaktní osoba

Jiří ing, Pokorný - Jednatel

Mobil: 603 114 123

Eva Pokorná - Jednatel

Další firmy v oboru

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

VDA - Výrobní družstvo autoprůmyslu

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem autobaterií pro všechny typy automobilů (osobní, nákladní, užitkové), motocykly, traktory, zemědělské a stavební stroje, motorové saně, sportovní lodě apod. Dále nabízíme trakční baterie, baterie do obytných vozidel, do dětských autíček, záložní zdroje a nabíjecí zdroje. Zajišťujeme rovněž montáž a servis autobaterií a odběr použitých baterií.

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.