• Detail firmy

ELNAD CZ spol. s r.o.

Základní popis

Prodej elektroinstalačního materiálu v blízkosti Přerova, malo i velkoobchod elektromateriálem, elektroinstalace, hromosvody, elektronické zabezpečení, centrální vysavače.

Adresa

Citov 13
751 03 Brodek u Přerova

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27820564

Výrobky, činnosti

elektroinstalace

Kontaktní údaje

Mobil: 608 729 522
WWW: www.elnad.cz

Kontaktní osoba

Josef Navrátil - Jednatel

Další firmy v oboru

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.