• Detail firmy

ELMONTIA s.r.o.

Základní popis

Provádíme elektromontážní práce. Zajistíme opravy, revize a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení. Nabízíme odborné prohlídky, zkoušky elektrickýc

Adresa

Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27932796

Výrobky, činnosti

Provádíme elektromontážní práce. Zajistíme opravy,

Provádíme elektromontážní práce. Zajistíme opravy, revize a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení. Nabízíme odborné prohlídky, zkoušky elektrických zařízení a přípravné práce pro stavby.

Kontaktní údaje

E-mail: info@elmontia.cz
WWW: www.elmontia.cz

Kontaktní osoba

Dominik Rafaj

Telefon: +420 221 584 108
Mobil: 733 738 476

Ing. Adam Kukuczka - Jednatel

Další firmy v oboru

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

František Čenský - ELEKTRO

Zajišťujeme revize elektroinstalace do 1000 V, montáže a opravy elektroinstalace bytové i průmyslové. Provádíme elektronicky ovládané rozvody el. instalace do 1000 V a revize hromosvodů.

ASTRA Lighting s.r.o.

Nabízíme svítidla a osvětlovací systémy pro interiéry a exteriéry. Realizujeme projekty osvětlení, poskytujeme světelně technické výpočty, zpracujeme návrhy řídicího systému osvětlení, vizualizaci osvětlovaných prostorů či měření umělého osvětlení.