• Detail firmy

ELMONN, spol. s r.o.

Základní popis

Montáž, opravy a revize vyhrazených elektrických a telekomunikačních zařízení. Montáže slaboproudých rozvodů a hromosvodů.

Adresa

Nádražní 52
383 01 Albrechtovice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49050591

Výrobky, činnosti

Montáže slaboproudých rozvodů a hromosvodů.

Kontaktní údaje

Telefon: 388 329 430
E-mail: elmonn@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Pícha - Jednatel

Mobil: 602 112 264
Další firmy v oboru

IREL - Václav IROVSKÝ ELEKTRO

Jsme rodinná firma, která provádí elektromontážní práce v průmyslových objektech, elektroinstalace rodinných domků, stavby venkovního vedení NN, kabelové sítě NN, rozvody veřejného osvětlení, montáž hromosvodů. Naší činností je také provádění revizí elektrických zařízení, hromosvodů a elektrického nářadí a spotřebičů.

Miloš Sichinger - ELEKTROSLUŽBA

Zabýváme se prodejem elektroinstalačního materiálu. V nabídce máme přes 8 400 položek elektroinstalačního materiálu všeho druhu, elektrospotřebičů a měřicích přístrojů, spojovacích kabelů pro TV/audio/video, apod. Domácí telefony a jejich montáže + prodej pro bytové jednotky i panelové domy. Vimperk, Prachatice.

ELVEMA s.r.o.

Společnost Elvema provádí komplexní elektroinstalace na území celé České republiky. Zajišťujeme tyto služby: výroba rozvaděčů, slaboproudá elektroinstalace, projektová dokumentace elektro, automatizace, měření a regulace, elektroinstalace VN a NN.