• Detail firmy

ELMI SYSTEM, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme elektromontážní a elektroinstalační práce. Provádíme instalace, rekonstrukce, opravy a údržbu elektrických silnoproudých i slaboproudých zaří

Adresa

Hrotovická 190
674 01 Třebíč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29264685

Výrobky, činnosti

Hromosvody a ochrana

Kontaktní údaje

Telefon: +420 568 820 100
E-mail: info@elmisystem.cz
WWW: www.elmisystem.cz

Kontaktní osoba

Martin Špaček - Jednatel

Petr Vyhnálek - Jednatel

Mobil: +420 724 646 255
Další firmy v oboru

ELVEMA s.r.o.

Společnost Elvema provádí komplexní elektroinstalace na území celé České republiky. Zajišťujeme tyto služby: výroba rozvaděčů, slaboproudá elektroinstalace, projektová dokumentace elektro, automatizace, měření a regulace, elektroinstalace VN a NN.

HŮLA & HRALA ELEKTROTECHNIKA

Zabýváme se kompletními službami v oboru elektroinstalace. Zajišťujeme realizace elektroinstalace, opravy elektroinstalace, zabezpečovací systémy ochrany majetku, centrální vysavače na míru, opravy elektromotorů, převíjení elektromotorů, opravy elektronářadí, instalace hromosvodů a uzemnění na zakázku. Nabízíme prodej elektro materiálu.

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.