• Detail firmy

ELMET Group, spol. s r.o

Základní popis

Provozujeme maloobchod, velkoobchod a internetový obchod s elektroinstalačním materiálem. Dále nabídka topných těles z kamene.

Adresa

Kamýcká 15/153
165 00 Praha 6 - Suchdol

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27128709

Výrobky, činnosti

Provozujeme maloobchod, velkoobchod a internetový

Provozujeme maloobchod, velkoobchod a internetový obchod s elektroinstalačním materiálem. Dále nabídka topných těles z kamene.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 922 520
E-mail: elmet@elmetgroup.cz
WWW: www.elmetgroup.cz

Kontaktní osoba

Michal Trojan - Jednatel

Mobil: +420 608 965 178
Další firmy v oboru

CEHA KDC elektro k.s.

Velkoobchod s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie a mnoho dalšího.

LED - LUMIN, s.r.o.

Specializujeme se na prodej LED osvětlení do bytů, komerčních i průmyslových prostor. Dodáváme LED žárovky, LED bodovky, LED svítidla, LED pásky samolepící, LED zářivkové trubice, LED venkovní a halová osvětlení. Rovněž zabezpečujeme vzduchová tepelná čerpadla vybavené kompresorem SCROLL pro vytápění a ohřev užitkové vody.

K & V ELEKTRO a.s.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem veškerého elektroinstalačního materiálu. Skladem tisíce položek, jako např. vodiče, jističe, vypínače, rozvaděče, zásuvky, svítidla, žárovky, kabely, topná technika a mnoho dalšího. Na trhu působíme již téměř 25 let a máme 10 poboček K & V ELEKTRO a.s. po České Republice. Zboží dopravujeme zdarma.