• Detail firmy

ELMATEL, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme elektroinstalační materiál, svítidla, světelné zdroje, relé, kabely, rozvaděče a jističe. Nabízíme topné, datové kabely, lišty, přepěťové ochrany, vodiče, lana, rozvodné krabice, svorky, vypínače, pojistky, stykače, chrániče.

Adresa

Markéty Kuncové 3863/9
615 00 Brno - Židenice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26240424

Výrobky, činnosti

Dodáváme elektroinstalační materiál

Svítidla, světelné zdroje, relé, kabely, rozvaděče a jističe. Nabízíme topné, datové kabely, lišty, přepěťové ochrany, vodiče, lana, rozvodné krabice.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 501 058
E-mail: info@elmatel.cz
WWW: www.elmatel.cz

Kontaktní osoba

Petr Maláč - Jednatel

Telefon: +420 544 501 058
Telefon: +420 544 501 054
Další firmy v oboru

ENTESIT s.r.o.

Zabýváme se výrobou příslušenství pro energetiku a telekomunikace. Dodáváme nadzemní držáky, napínače, korugované chráničky, PE trubky a široké příslušenství pro energetické nadzemní sítě a telekomunikace.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

A components s.r.o.

Naší specializací je výroba a distribuce průmyslových komponentů prvotřídní kvality. Dodáváme dokončovací prvky, konstrukční prvky, ovládací prvky, přepravní a ochranné krytky a zátky, hadicové a trubkové spony, příslušenství pro ochranu hydraulických hadic, elektro příslušenství, stavitelné nohy a podstavce a mnoho dalšího. Zajišťujeme rovněž zakázkovou výrobu průmyslových komponentů.