• Detail firmy

Elkov VTP s.r.o.

Základní popis

Jsme specializovaná maloobchodní prodejna v Tišnově s 20 letou zkušeností zaměřená na kompletní sortiment z oblasti voda, topení, plyn, sanita.

Adresa

Kšírova 701/255
619 00 Brno - Horní Heršpice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24719927
DIČ:  CZ24719927
Rok založení:  2010
Počet zaměstnanců:  5
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodejna voda, topení, plyn

Jsme specializovaná maloobchodní prodejna v Tišnově s 20 letou zkušeností zaměřená na prodej VODO TOPO PLYN. Nabízíme kompletní sortiment z oblasti voda, topení, plyn, sanita.

Kontaktní údaje

E-mail: vtp@elkov.cz
WWW: www.elkovvtp.cz

Kontaktní osoba

Bohumila Pochopová

Mobil: +420 739 315 458
E-mail: vtp@elkov.cz

Michal Vodička - Jednatel

sekretářka p. Vodičky Kubišová

Mobil: +420 774 417 903
Další firmy v oboru

Ing. Vlastislav Kalivoda - Granitové dřezy Schock

Prodej kompletního sortimentu tradičního německého výrobce granitových dřezů Schock. V nabídce máme designové granitové dřezy, kuchyňské baterie, doplňky ke dřezům a čistící prostředky. Zajistíme Vám náhradní díly na dřezy i baterie starších modelů a pomůžeme s vhodným výběrem dřezu do Vaší kuchyně.

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábíme plynové, kondenzační či nástěnné plynové kotle, regulátory kotle, kaskádové kotelny, elektrokotle a systémy na odkouření. Dále nabízíme příslušenství - zásobníky teplé vody, sluneční kolektory, odkouření, detektor úniku CO nebo regulátory kotle. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti úspor energií a paliv. Zabýváme se prodejem solárních sestav a zařízení Solartherm.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB