• Detail firmy

Elkoplast Slušovice s.r.o.

Základní popis

Společnost se specializuje na rostlinnou výrobu, zelinářství, zahradnictví, sadařství. Výrobu ostatních plastových výrobků. Výrobu zámků a kování.

Adresa

Dlouhá 134
763 15 Slušovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26235757
DIČ:  CZ26235757
Rok založení:  2000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výrobně-obchodní program zahrnuje produkty pro: odpadové hospodářství, dům a zahradu, hospodaření s kapalinami, zimní údržbu, skladování.

Kontaktní osoba

Ing. Ladislav Krajča - Jednatel

E-mail: ladislav.krajca@elkoplast.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Plastika SV, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribuci silničních směrových sloupků a plastových průmyslových radiálních ventilátorů. Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu z plastu v oblasti vzduchotechnických zařízení a výrobu speciálního dopravního značení.

ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o.

Provádíme pogumování kol a válců černou, světlou a pěnovou pryží s různou tvrdostí i broušeným povrchem. Zabýváme se výrobou konfekčních membrán na konfekčních strojích na výrobu pneumatik. Nabízíme lisování výrobků z pryže ve vulkanizačním lisu 800x800, broušení gumových válců a opravy hadicových ventilů.

SEPAS a.s.

Zabýváme se výrobou a zpracováním pěnového polystyrenu EPS. Nabízíme lisované výrobky - přepravní termoboxy, hlavy, věnečky, vajíčka, koule, zvonečky, srdíčka a kužely. Provádíme zateplení střech pomocí polystyrenových tvarovek a konturové řezání v rozměru 2D či zateplení potrubí. Specializujeme se na výrobu fasádních profilů.