• Detail firmy

ELKOPLAST CZ s.r.o.

Základní popis

ELKOPLAST CZ, s.r.o. patří mezi významné výrobce plastových nádrží a ocelových kontejnerů v Evropě. Zabývá se také výrobou a prodejem techniky pro nakládání s odpady a dalšími výrobky, které nachází uplatnění v řadě jiných oborů.

Adresa

Štefánikova 2664
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25347942
DIČ:  CZ25347942
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  150
Roční obrat:  400000000
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Velkoobjemové kontejnery

Vyrábíme klasické otevřené, uzavřené nebo speciální abroly. Exportovány jsou hlavně kontejnery vyrobené podle normy DIN 30722 nebo NF R 17-108.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 575 571 000
Fax: +420 575 571 099
E-mail: elkoplast@elkoplast.cz
E-mail: petr.janca@elkoplast.cz
E-mail: petr.pseja@elkoplast.cz
WWW: www.nadrze-na-naftu.cz
WWW: www.elkoplast.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Krajča - Majitel

E-mail: tomas.krajca@elkoplast.cz

Petr Janča - Obchodní reprezentant

E-mail: petr.janca@elkoplast.cz
Další firmy v oboru

SEPAS a.s.

Zabýváme se výrobou a zpracováním pěnového polystyrenu EPS. Nabízíme lisované výrobky - přepravní termoboxy, hlavy, věnečky, vajíčka, koule, zvonečky, srdíčka a kužely. Provádíme zateplení střech pomocí polystyrenových tvarovek a konturové řezání v rozměru 2D či zateplení potrubí. Specializujeme se na výrobu fasádních profilů.

Plastika SV, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribuci silničních směrových sloupků a plastových průmyslových radiálních ventilátorů. Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu z plastu v oblasti vzduchotechnických zařízení a výrobu speciálního dopravního značení.

MB kontejner s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu obytných, kancelářských, sanitárních a technologických kontejnerů a jejich sestav. Nabízíme dodání kontejnerů na místo určení, u sestav také jejich odbornou montáž, přestavby dle požadavků zákazníka a samozřejmostí je i pozáruční servis. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete nabídku kontejnerů včetně rozměrů a technického popisu.