• Detail firmy

ELKODO s.r.o.

Základní popis

Dodáváme elektroinstalace, bytové i nebytové elektroinstalační práce pro rodinné domy i průmysl, slaboproud i silnoproud, osvětlení.

Adresa

S.K. Neumanna 1351/III
293 01 Mladá Boleslav

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25648420
DIČ:  CZ25648420
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  20
Roční obrat:  15000000

Výrobky, činnosti

Elektromontáže

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 329 352
Fax: +420 326 329 352
E-mail: sourkova.hana@quick.cz

Kontaktní osoba

Piotuch Jiří - Jednatel

Luboš Havliš - Jednatel

Mobil: +420 603 147 321
Další firmy v oboru

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

TOPENÁŘ - Sejk

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Benešově a okolí. V oblasti vytápění a ohřevu jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů, navíc jsou naše produkty ekologické šetrné. Montujeme kotle, tepelná čerpadla i solární kolektory pro rodinné domy, byty, chalupy a chaty, ale i pro školy, úřady či průmyslové objekty. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž opravy, rekonstrukce a servis topení.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.