• Detail firmy

ELIZA STAV s.r.o.

Základní popis

Běžné stavební práce, zednické a obkladačské práce, malířské a sádrokartonářské práce, novostavby rodinných domků (zděných i dřevěných) na klíč.

Adresa

náměstí Přátelství 1518/3
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24847429

Výrobky, činnosti

Běžné stavební práce

Kontaktní údaje

E-mail: ELIZASTAV@SEZNAM.CZ
WWW: www.elizastav.wix.com/eliza

Kontaktní osoba

Ivan Kotorazhuk - Jednatel

Mobil: +420 774 031 533
E-mail: ELIZASTAV@SEZNAM.CZ

Olesya Shryyter - Jednatel

Další firmy v oboru

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.