• Detail firmy

Elitecode, s.r.o.

Základní popis

Vývoj software na zakázku. Specializace na informační systémy a datové sklady, High-performance webové crawlery, aplikace pro mobilní

Adresa

Na strži 1702/65
140 62 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24821489

Výrobky, činnosti

Vývoj software na zakázku.

Vývoj software na zakázku. Specializace na informační systémy a datové sklady, High-performance webové crawlery, aplikace pro mobilní telefony

Kontaktní údaje

Telefon: 222 191 969
Mobil: 737 667 040
E-mail: info@elitecode.cz
WWW: www.elitecode.cz/

Kontaktní osoba

Mgr. Jakub Bystroň - Jednatel

E-mail: jb@elitecode.cz
Další firmy v oboru

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.