• Detail firmy

ELITE IT s.r.o.

Základní popis

IT poradenství, konzultace, outsourcing provádí IT outsourcing návrh a realizace komplexní fungování firmy po stránce IT Auditorské služby

Adresa

Porážka 459/2
602 00 Brno - Trnitá

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29297109

Výrobky, činnosti

IT outsorcing,audity

Kontaktní údaje

E-mail: petr.blazek@elite-it.cz
E-mail: www.elite-it.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Blažek - Jednatel

Mobil: +420 724 668 240

Tomáš Tůna - Jednatel

Mobil: +420 602 534 584
Další firmy v oboru

FONS s.r.o.

Firma FONS je na trhu od roku 1993 a v současnosti je autorizovaným dealerem produktů firmy TOPCON pro Českou republiku. Nabízíme produkty pro precizní zemědělství, zejména GPS přijímače a automatické řízení zemědělských strojů. Dále se zabýváme výstavbou RTK sítí s dosahem fixace o poloměru 25 km. Naším vlastním produktem je telematický systém GPS Agro a RTK modemy pro příjem korekčního signálu.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

EXPERIA GROUP s.r.o.

Zabýváme se profesionálními službami v oblasti IT/ICT. Portfolio našich služeb zahrnuje externí správu IT (outsourcing), cloudové služby, až po školení zaměstnanců. Poskytneme vám outsourcing přesně na míru – starosti s infrastrukturou sítě, problémy s IT i další rozvoj sítě můžete nechat na nás a vy se můžete věnovat klíčovým činnostem ve svém podnikání.