• Detail firmy

ELITcar, s.r.o.

Základní popis

Prodej nových či ojetých motorových vozů značky Renault. Servis všech značek automobilů a prodej příslušenství. Zajištění financování vozu.

Adresa

Partyzánská 1461/49
792 01 Bruntál

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26795248

Výrobky, činnosti

Automobily Renault

Kontaktní údaje

Telefon: www.e lit car .cz

Kontaktní osoba

Pavel Povýšil - Jednatel

Telefon: 777 613 258

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.

Jiří Nachtmann

Provádíme výměnu autoskel, kompletní servisní a mechanické práce všech osobních i užitkových vozů. Zajišťujeme diagnostiku vozidel veškerých značek. Připravíme vozy na STK, regenerujeme filtry pevných částic. Zabezpečujeme likvidaci škodních událostí a opravy vozidel z povinného ručení.

HT TRUCK s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti silniční nákladní dopravy na území EU i ostatních států Evropy, včetně vnitrostátní dopravy. Naší činností je sklápěčková přeprava sypkých materiálů, přeprava strojů a zařízení a kamionová doprava nad 20 000 kg. Provádíme i servis nákladních vozidel, pneuservis, prodej ND. Jako stále se rozvíjející firma nabízíme nově i zemní práce a prodej kameniva.