• Detail firmy

Eliška Valová

Základní popis

Internetový obchod zaměřený na sortiment zboží pro naše nejmenší. V naší nabídce naleznete potřeby pro miminka, dárky k narození miminka, doplňky do dětských pokojů a hračky od originálních značek jako Ebulobo, Pearhead, JJ Cole, Lodger ad.

Adresa

Michalovice 62
293 01 Michalovice

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71865381

Výrobky, činnosti

Dětské oblečení.

Kontaktní údaje

E-mail: info@miminiki.cz
WWW: www.miminiki.cz

Kontaktní osoba

Eliška Valová

Mobil: +420 725 724 317
E-mail: info@miminiki.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovnic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.

Hrabárna Lega - Martin Neckář

Prodáváme použité a nové stavebnice Lego. Najdete u nás figurky, náhradní díly, příslušenství pro stavbu hradů, helikoptér a bagrů. Náhradní díly Lega nejen prodáváme, ale i vykupujeme a půjčujeme. Pokud svou Lego stavebnici nepotřebujete, my ji od Vás vykoupíme a uděláme radost někomu jinému.

Grenela Trade s.r.o.

Zabýváme se pronájmem, prodejem a servisem elektronických šipkových automatů. V naší nabídce naleznete šipkové automaty zn. Cyberdine, Vofotronix Darts, Novomatic a další zboží, které se šipkami souvisí. Jsme členem Unie šipkových organizací. Na našich automatech se hraje liga v Praze, ve Středočeském a Plzeňském kraji.