• Detail firmy

Eliška Štalcerová

Základní popis

E-shop s bytovými doplňky v elegantním vintage stylu. Vedeme sortiment pro vytvoření oblíbeného stylu Shabby Chick.Sortiment zahrnuje porcelán,keramiku,sklo,bytový textil,smaltované,kovové kuchyňské doplňky firem Green Gate,Ib Laursen,Bloomingville.

Adresa

Porubská 354/49
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61948357
DIČ:  CZ6153101922

Výrobky, činnosti

Bytové doplňky

Kontaktní údaje

E-mail: jstalcer@seznam.cz
WWW: www.shabby-shop.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jindřich Štalcer

Telefon: 602 738 922
E-mail: jstalcer@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jaroslav Strakoš

Nabízíme vám široký výběr kvalitního dřevěného nábytku z masivu. Naleznete u nás kompletní vybavení pro ložnice, obývací pokoje, jídelny, dětské a studentské pokoje. Dodáváme rovněž kavárenský nábytek a vybavení do hotelových a restauračních zařízení. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny ze 100% masivu dřeva.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.