• Detail firmy

Eliška Mynářová

Základní popis

Firma BESI je kvalitní český výrobce zabývající se výrobou a prodejem pelíšků pro psy a kočky. Naši prioritou není kvantita, ale kvalita a design. Pelíšky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní 100% bavlny české a německé výroby a výplní je duté vlákno.

Adresa

Havlíčkova 334
664 61 Rajhrad

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46948481

Výrobky, činnosti

Pelíšky pro psy

Kontaktní údaje

E-mail: info@pelisky-besi.cz
WWW: besishop.com

Kontaktní osoba

Lenka Růžičková

Telefon: 736 157 276
E-mail: info@pelisky-besi.cz
Další firmy v oboru

Ketris, s.r.o.

Nabízíme zcela kompletní sortiment světové úrovně pro zemědělce a chovatele. Prodáváme chovatelské potřeby pro hospodářská zvířata, vybavení stájí včetně desinfekce, elektrické ohradníky, automaty na mléko, potřeby pro koně a jezdce, krmiva pro koně, psy, kočky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Sortiment každý rok obnovujeme.

Luděk Neubauer - Zahradnictví

Zabýváme se prodejem balkonových květin, letniček a sadby zeleniny. V létě a na podzim pěstujeme a prodáváme odrůdy chryzantém, vřesů a dalších dekorativních sezónních rostlin. Dodáváme květinovou výzdobu do firem, hotelů i restaurací. Další naší činností je chov a prodej akvarijních rybek a realizace akvárií.

Jiří Pučera

Zajišťujeme výrobu chovatelských zařízení a zahradních zařízení z masivu na zakázku. Specializujeme se na pergoly, zahradní nábytek, králíkárny, psí boudy a další. Součástí našeho sortimentu jsou také dřevěné květináče, truhlíky a bytové doplňky. Zaměřujeme se také na interiérové úpravy. Zakládáme si na individuálním přístupu k našim zákazníkům.