• Detail firmy

Eliška HAVELKOVÁ

Základní popis

Květinové výzdoby zhotovení - květinové výzdoby - květinové služby - květiny - květinový výzdoby na pohřby, křtiny, svatby, ...

Adresa

Na Souvrati 847/4
162 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11221828
DIČ:  CZ11221828

Výrobky, činnosti

Květinový a aranžérský servis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 363 117
Mobil: +420 603 734 173
E-mail: info@kvetiny-ela.cz
WWW: www.kvetiny-ela.cz

Kontaktní osoba

Eliška Havelková

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Květiny Nebušice

Květinářství v Praze 6 - Nebušicích. Dodáváme květinové vazby, dekorace a aranžmá do interiérů, výloh i firem. Zhotovujeme kytice pro různé příležitosti dle požadavků zákazníků.

Judita Waissi

Zajišťujeme kompletní květinový servis. Provozujeme dvě moderní prodejny s květinami na Praze 4, kde Vám nabízíme čerstvé řezané květiny a jejich originální vazby s možností rozvozu. Tvoříme květinové dekorace a aranžmá, smuteční i sváteční vazbu květin, dodáváme výzdobu na svatby a jiné významné události do interiérů i exteriérů. Zabezpečujeme dodávku květin do firem, restaurací i hotelů.

Miroslava Špačková - VAZANIKVETIN.CZ

Zabýváme se květinovou výzdobou a tvorbou aranžmá a dekorací. Připravujeme svatební květinovou výzdobu, výzdobu kanceláří i společenských prostor. K prodeji nabízíme řezané květiny, uvázané kytice nebo hrnkové květiny. V nabídce máme i sezónní květinové vazby a zajistíme také rozvoz květin po Praze. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.