• Detail firmy

Eliška Dovoleová

Základní popis

Vinotéka - kapacita 40 míst - moravská, německá a rakouská vína - občerstvení - ochutnávky - společenské a firemní večírky

Adresa

Žižkova třída 246/25
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02755793

Výrobky, činnosti

Vinotéka

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 514 355
E-mail: info@vinoteka-galerie.cz
WWW: vinoteka-galerie.cz

Kontaktní osoba

Hana Nousková - Majitel

Eliška Dovoleová - Majitel

Další firmy v oboru

WineWorld Czech s.r.o.

Specializujeme se na dovoz kvalitních vín z celého světa, včetně poradenství při jeho výběru a dodávky až do domu. Nabízíme archivaci vín, degustace nebo členství v Clubu W. Dovážíme vína z Argentiny, Austrálie, Činy, Francie, Chile, Itálie, Izraele, Jihoafrické republiky, Libanonu, Německa, Nového Zélandu, Portugalska, Rakouska, Španělska, USA a samozřejmě nechybí výběr kvalitních vín z ČR.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.