• Detail firmy

ELISE, s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na tvorbu dynamické vizuální reklamy. Vytváříme speciální projekční plochy, které spolu se zpětnou projekcí lze použít jako digitální obrazovku prakticky na jakékoliv výstavní ploše (výlohy, okna, skleněné přepážky, stěny).

Adresa

K sídlišti 31
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27941868

Výrobky, činnosti

vizuální reklama

Kontaktní osoba

Vlastislav Římský - Jednatel

Mobil: 722 100 100
E-mail: elise@elise.cz
WWW: www.elise.cz
Další firmy v oboru

ALMA - REKLAMA s.r.o.

Specializujeme se na reklamní služby. Zajišťujeme vypracování grafických návrhů, navržení materiálů, přímou výrobu, dopravu a montáž. Vyrábíme světelnou reklamu, 3D loga, nápisy, orientační systémy, reklamní poutače, plakáty, samolepky a mnoho dalšího dle požadavku klienta.

SPEL

Naše společnost se zabývá vývojem, výrobou, rekonstrukcí, montáží a servisem hodin. Nabízíme různé druhy hodin dle požadavku klienta. Vybrat si můžete například z hodin do exteriéru či interiéru. Dále je možnost si zvolit, zda půjde o obyčejné hodiny, reklamní nebo sloupové či věžní. Realizujeme i výrobu atypických hodin, kdy se řídíme přesnými požadavky. Dbáme na kvalitu a spokojenost klienta.

REX MEDIA, spol. s r.o.

Jsme specialistou na: interaktivní muzea, scénografie, speciální LED osvětlení, architektonické LED osvětlení, designové LED osvětlení, mediální fasády.