• Detail firmy

Elinex Electric s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel, nn a vn přístrojů. Dodáváme rozváděče, jističe, proudové chrániče, stykače, svodiče, zásuvky, frekvenční měniče, vodiče, fotovoltaické elektrárny, panely.

Adresa

Družstevní 311
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26816920
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

elektroinstalační materiál

Kontaktní údaje

WWW: www.elinex.cz

Kontaktní osoba

Jan Janča - Generální ředitel

Telefon: +420 595 176 111
Telefon: 595 176 113
E-mail: elinex@elinex-electric.com
Další firmy v oboru

ELEKTROROZVADĚČE, s.r.o. - ELRO

Specializujeme se na výrobu elektrorozvaděčů, ocelových rozvodových skříní, elektroměrů a rozvaděčů pro distribuční trafostanice - rozváděče K-RS pro kompaktní distribuční trafostanice a další. V našem sortimentu naleznete také koncové díly, elektroměrové rozváděče ER plastové, a nabízíme také zámečnické práce.

ELOM s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce na zakázku od montáže, servisu, oprav až po pravidelné revize. Nabízíme elektromontážní práce, montáže a revize hromosvodů, silnoproudé instalace, instalace nízkého napětí, zkoušky elektrických zařízení, montáž elektrického vytápění apod. Zajišťujeme také montáže sádrokartonu do interiérů.

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.