• Detail firmy

ELIN SERVIS s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby v oblasti elektro. Zabýváme se elektroinstalačními pracemi, revizemi hromosvodů, montážemi a revizemi plynových rozvodů a provádíme stavební práce včetně zajištění potřebné projektové dokumentace.

Adresa

Hornická 64/3212
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25396633
DIČ:  CZ25396633
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce Ostrava

Zabýváme se elektroinstalačními pracemi v Ostravě a okolí. Provádíme elektroinstalační práce v oblasti rozvaděčů kompletně na klíč.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 545 302
E-mail: elinsro@volny.cz
WWW: www.volny.cz/elinsro

Kontaktní osoba

Milan Šimečka - Jednatel

Další firmy v oboru

PRESSHYDRAULIKA, s.r.o.

Naše firma vznikla v roce 1999. Od počátku se zabýváme vývojem a výrobou hydraulických lisů, hydraulických zařízení, elektronických ovládacích systémů a silových hydraulických prvků. Provádíme také modernizace a opravy starších hydraulických lisů. V našem katalogu najdete různé zvedací zařízení, nástroje a nářadí. Zajišťujeme programování řídících systémů strojů a výrobních linek.

ČÍŽ Dalibor

Již téměř 25 let zajišťujeme prodej a servis měřící a regulační techniky SIEMENS. Nabízíme komplexní služby, od projektování řídících systémů MaR, přes jejich instalaci a uvedení do provozu, až po technikou pomoc a poradenství. Součástí poskytovaných služeb je rovněž programování pro regulátory UNIGYR a DESICO PX. Servis zajišťujeme nonstop.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.