• Detail firmy

ELIN SERVIS s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby v oblasti elektro. Zabýváme se elektroinstalačními pracemi, revizemi hromosvodů, montážemi a revizemi plynových rozvodů a provádíme stavební práce včetně zajištění potřebné projektové dokumentace.

Adresa

Hornická 64/3212
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25396633
DIČ:  CZ25396633
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce Ostrava

Zabýváme se elektroinstalačními pracemi v Ostravě a okolí. Provádíme elektroinstalační práce v oblasti rozvaděčů kompletně na klíč.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 545 302
E-mail: elinsro@volny.cz
WWW: www.volny.cz/elinsro

Kontaktní osoba

Milan Šimečka - Jednatel

Další firmy v oboru

ELEKTROROZVADĚČE, s.r.o. - ELRO

Specializujeme se na výrobu elektrorozvaděčů, ocelových rozvodových skříní, elektroměrů a rozvaděčů pro distribuční trafostanice - rozváděče K-RS pro kompaktní distribuční trafostanice a další. V našem sortimentu naleznete také koncové díly, elektroměrové rozváděče ER plastové, a nabízíme také zámečnické práce.

TALPA - RPF s.r.o.

Naše společnost se věnuje výstavbě inženýrských sítí, bezvýkopovým technologiím, dodávkám a instalacím tepelných čerpadel a poskytováním služeb v oblasti řezání vodním paprskem. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách. Většina našich činnosti ovlivňují životní prostředí, snažíme se proto ho co nejméně zatěžovat.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.