• Detail firmy

ELIMON a.s.

Základní popis

Dodavatelé elektrické energie a zemního plynu pro domácnosti, podnikatele a velkoodběratele. Jsme výrobci el. energie a tepla a dodavatelé uhlí.

Adresa

Jungmannova 31/23
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27163962
DIČ:  CZ27163962
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektrická energia

Kontaktní osoba

Luděk Hora - Jednatel

Telefon: 474 720 755
Další firmy v oboru

BIOMAR Marcin Biechowski

Jsme společnost zabývající se Instalatorstwa fotovoltaiku a solární kolektory. Naše společnost je známá pro zavádění obnovitelných zdrojů energie. Rádi bychom, aby se ve vaší domácnosti nastala šetří energii. Neustále rozvíjí své aktivity. Máme skupinu důvěryhodných a spokojených zákazníků v celé polské, jakož i za jejími hranicemi. Zveme vás ke spolupráci.

EASY POWER s.r.o.

Zajišťujeme připojení k distribuční soustavě elektrické energie. Budujeme a provozujeme lokální distribuční soustavy - LDS. Poskytujeme komplexní služby v energetice, včetně zajištění projektové dokumentace pro stavební řízení i poradenství. Snažíme se v tomto monopolním odvětví nabídnout investorům i jiné možnosti, než jsou nabízeny třemi tradičními dodavateli elektrické energie.

ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.

Slovenský výrobce kioskových trafostanic s více než 20-letou tradicí. V SR a ČR více než 4 000 projektů, záruční doba 5 let a 3 roky na technologické vybavení. Společnost poskytuje nepřetržitý 24-hodinový záruční a pozáruční servis.