• Detail firmy

ELIJA, spol. s r.o.

Základní popis

Zpracujeme účetnictví, daňovou evidenci, mzdy, účetní závěrky a daňová přiznání. Poskytujeme kompletní účetní služby pro podnikatele.

Adresa

Brněnská 1817/6a
664 51 Šlapanice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60739886

Výrobky, činnosti

Účetnictví

- mzdy, účetní závěrky a daňová přiznání

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 246 923
Telefon: +420 544 246 922
E-mail: elija@volny.cz
WWW: www.elija.cz

Kontaktní osoba

Jana Novotná - Jednatel

Ivana Mojdlová - Jednatel

Další firmy v oboru

INCA CZ , s.r.o.

Jsme účetní, daňová a poradenská firma působící na trhu od roku 1990. Mezi naše klienty se řadí různorodé ekonomické subjekty, co do velikosti, potřeb i předmětu podnikání. Patří mezi ně i velké nadnárodní koncerny, často kotované na světových burzách. To vyžaduje naprostou profesionalitu a spolehlivost, kterou můžeme nabídnout i Vám. Běžně komunikujeme v anglickém či německém jazyce.

Soft - Econ, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou ekonomického informačního systému pro firemní prostředí. Nabízíme instalace ekonomického software na zakázku. Zpracováváme externí účetní agendu, externí daňovou agendu, vedení personální agendy a kompletní poradenství v této oblasti.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.