• Detail firmy

ELICONTROL s.r.o.

Základní popis

Univerzální zkušební stroje Testometric. Servis, kalibrace modernizace trhacích strojů a lisů do zatížení 1MN, Charpyho kladiv a tvrdoměrů. Návrh a vývoj měřicích a testovacích zařízení na zakázku. Zakázkový vývoj měřicích aplikací v C++ a LabVIEW.

Adresa

Václavská 503/10
460 07 Liberec 7

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25044257
  • Služby

Výrobky, činnosti

montáž, opravy, údržba a revize

vyhrazených elektrických zařízení a výroba rozvaděčů nízkého napětí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 133 233
WWW: www.labcontrol.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Hellmich - Jednatel

Další firmy v oboru

Renkard s.r.o.

Nabízíme výrobu a renovaci kardanových a klikových hřídelí, homokinetických kloubů pro nákladní, osobní a zemědělskou techniku. Zajišťujeme zámečnické, frézařské, svářečské a kompletní kovoobráběčské práce na zakázku. Zhotovujeme strojní součásti pro automobily, zemědělské a stavební stroje.

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.