• Detail firmy

ELGEKO s.r.o.

Základní popis

Jsme firma zabývající se slabo a silnoproudou elektroinstalací. Provádíme elektroinstalace domů, bytů, průmyslových objektů, hromosvodů, včetně revizí. Dále nabízíme prodej a montáž zvukové a světelné techniky, ozvučení kulturních akcí.

Adresa

Panská 25
686 04 Kunovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29235332
DIČ:  CZ29235332
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektromontáže.

Kontaktní údaje

E-mail: info@elgeko.cz
WWW: www.elgeko.cz

Kontaktní osoba

Martin Gerža - Jednatel

Mobil: +420 774 722 844
E-mail: info@elgeko.cz
Další firmy v oboru

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.

ELVI - PETR VIČAN

Vyrábíme jednofázové síťové, bezpečnostní, oddělovací a toroidní transformátory kusově i velkosériově. Zaměřili jsme se na speciální nestandardní vinutí a opravy atypických vinutí. Na zakázku vyrábíme vysokonapěťové transformátory do 100 KV apod. Naši výrobu jsme rozšířili ještě o kabeláže, kabelové svazky a stříhání vodičů i bužírek.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.