• Detail firmy

ELGAS - MB, s.r.o.

Základní popis

Firma zajišťuje kompletní plynofikaci a topení objektů, včetně projektu, vložkování komínů, revize, dodávky spotřebičů a kompletní servis záruční i pozáruční.

Adresa

Jaselská 167
293 01 Mladá Boleslav

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26505851

Výrobky, činnosti

Topné systémy

Firma zajišťuje kompletní plynofikaci a topení objektů, včetně projektu, vložkování komínů, revize, dodávky spotřebičů a kompletní servis záruční i po

Kontaktní údaje

E-mail: elgas-mb@volny.cz

Kontaktní osoba

Josef Hladík - Jednatel

Telefon: +420 326 715 053
Mobil: 602 318 868
E-mail: elgas-mb@volny.cz
WWW: www.elgas-mb.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EKO PALIVA - ZDENĚK KULDA

Naší činností je výroba a prodej dřevních pelet a briket balených i volně ložených. Nabízíme kotle a kamna na dřevní pelety. Dřevní pelety a brikety zavážíme nákladním automobilem s hydraulickou rukou, cisternou na volně ložené pelety a nákladním automobilem s terénním manipulátorem.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

SOIT s.r.o.

Zaměřujeme se na realizace vodoinstalace, potrubních rozvodů, topenářské práce a systémy solární energie. Realizujeme vodoinstalace a kanalizace na zakázku, systémy ohřevu teplé vody, topenářské rozvody potrubí, TUV s podporou vytápění, systémy ohřevu bazénu apod. Dodáváme systémy solární energie, stavebnice solárních systémů a komponenty solárních systémů. Nabízíme zapojení slunečního kolektoru.