• Detail firmy

ELFAST CZ s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní stavební práce a realizujeme stavby na klíč v Praze a okolí. Provádíme rekonstrukční činnost pro rodinné domy, bytové domy i komerční objekty. Realizujeme zateplení štítu rodinných a bytových domů. Provádíme opravy a sanace fasády.

Adresa

U Děkanky 1645/6
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27185290
DIČ:  CZ27185290
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce a stavby na klíč Praha.

Nabízíme veškeré stavební práce a realizujeme stavby na klíč pro klienty z Prahy a okolí. Stavební práce a stavby na klíč včetně projektu a kolaudace.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 585 717
E-mail: info@elfast.cz
WWW: www.elfast.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Kovář - Jednatel

E-mail: kovar@elfast.cz
Další firmy v oboru

MARVIONA s.r.o.

Zajišťujeme prodej stavebního a truhlářského řeziva, atypických palet a dalších výrobků ze sušeného řeziva. Náš sortiment zahrnuje: hranoly, fošny, desky, střešní latě, palubky, plotovky, OSB desky, vodovzdorné překližky apod. Ceník stavebního a truhlářského řeziva naleznete na našich webových stránkách.

Josef Bujas

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, výměny oken, bourání či instalatérské a klempířské práce. Provádíme zateplení, izolatérství a montáže sádrokartonů.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.