• Detail firmy

ELEXMONT, s.r.o.

Základní popis

Firma zahájila činnost v roce 1992 a v roce 1996 byla přetransformována na Elexmont , s.r.o., v této podobě působí do současnosti v provádění elektroinstalací.

Adresa

Podivínská 1311
691 02 Velké Bílovice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63494141

Výrobky, činnosti

Provádíme v oblasti silových instalací:

Kontaktní údaje

Telefon: 519 346 707
Fax: 515 531 856
E-mail: elexmont@elexmont.cz
WWW: www.elexmont.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Brůček - Jednatel

Mobil: 777 701 663

Vítězslav Snovický - Jednatel

Mobil: 777 701 662
Další firmy v oboru

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.