• Detail firmy

Elesté.cz, s.r.o.

Základní popis

Zajištění hostesek, promotérů, brigádníků a modelek po celé České republice a na Slovensku. Kompletní návrh, realizace akcí v oblasti sales promotion.

Adresa

Botičská 1936/4
128 00 Praha 2 - Nové Město

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29054311
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zajištění hostesek,promotérů,brigádníků a modelek

po celé České republice a na Slovensku. Kompletní návrh, realizace akcí v oblasti sales promotion.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 212 242 200
Mobil: +420 733 323 323
E-mail: info@eleste.cz
WWW: www.eleste.cz

Kontaktní osoba

Eliška Neubergerová - Jednatel

Další firmy v oboru

Fly Up Adventures s.r.o.

Lety balónem v našem pojetí jsou propojením ukázky přírodních krás, osobního přístupu k pasažérům a všeobecné pohody na palubě. Létáme jen za dodržování bezpečnostních předpisů balónového létání a v počasí vhodném pro pasažérské lety. Dokážeme nabídnout i nájemní lety s individuálním programem a lety z vyžádaných destinací. Upoutané lety jako doprovodný program k oslavám a eventům.

OVERSPEED

Jsme agentura se zaměřením na auto-moto zábavu. Unikátní produkty, unikátní zážitky! V naší flotile naleznete ty nejlepší vozy současnosti: Ferrari 458 Italia Spider, Ferrari California, Lamborghini Huracán, Porsche 911 991 GTS, Maserati GranTurismo Sport, McLaren 570s a další.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.