• Detail firmy

ELEMENT CLUB s.r.o.

Základní popis

Restaurace a klub. Pořádáme firemní akce.

Adresa

Štefánikova 18/25
151 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24219991

Výrobky, činnosti

Restaurace

Kontaktní údaje

E-mail: info@elementclub.cz
WWW: www.elementclub.cz

Kontaktní osoba

Ľudmila Leškovská - Jednatel

Ing. Karel Leškovský - Jednatel

Mobil: +420 602 378 556

Zařazení v katalogu

Pobočky

AUSTRIA Restaurace
Štefánikova 18/25
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

Jídelna Profil

Naše moderně vybavená kuchyň s přísným dodržování HACCP připravuje pro naše zákazníky hotová jídla - obědy, svačiny a další pokrmy z těch nejkvalitnějších čerstvých surovin dovážených přímo z jatek. Zajišťujeme catering a rozvoz obědů po Praze, Brandýse nad Labem a Čelákovicích. S provozem veřejného stravování máme bohaté zkušenosti. Neváhejte využít našich služeb, garantujeme 100% spokojenost!

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.