• Detail firmy

ELEKTROVÝROBA CZ s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na výrobu rozvaděčů, měření a regulace, domovní rozvody, elektromontážní práce, fotovoltaické elektrárny, pálící stroje s CNC řízením - plyn, plazma, výrobu odsávacích stolů a boxů. Provádíme rekonstrukce a opravy strojů a zařízení. Zajišťujeme poradenskou činnost. Zabýváme se výrobou strojů na opravu a údržbu komunikací SILKOT.

Adresa

Dolní Rožínka 13
592 51 Dolní Rožínka

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01855611
DIČ:  CZ01855611
Počet zaměstnanců:  10
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Pálící stroje CNC

Zajišťujeme rekonstrukci a servis pálících strojů s CNC řízením.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 566 567 380
Mobil: +420 603 223 735
E-mail: info@elektrovyroba.cz
WWW: www.elektrovyroba.cz

Kontaktní osoba

Přemysl Vrána - Jednatel

Mobil: +420 603 223 735
E-mail: premysl.vrana@elektrovyroba.cz

Miloslav Vrána - Jednatel

Mobil: +420 603 464 987
E-mail: miloslav.vrana@elektrovyroba.cz
Další firmy v oboru

BRABENEC spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou krbových, kachlových a kovaných kamen. Naší specializací jsou kamna na míru dle Vašich přání a požadavků. Zajišťujeme instalaci, pravidelný servis a kompletní údržbu před topnou sezonou. Samozřejmostí je odborné poradenství a zaškolení do obsluhy kamen. Provozujeme podnikovou prodejnu v Želetavě a specializovanou prodejnu v Brně - Popůvkách.

Pavel Příhonský - Zámečnictví, kovovýroba

Naše firma se zabývá kovovýrobou, stavebními zámečnickými pracemi a svařováním. V rámci kovovýroby nabízíme mimo jiné výrobu zábradlí, schodů, mříží, zhotovíme kovová vrata, ploty a jiné prvky. Působíme v kraji Vysočina.

HŮLA & HRALA ELEKTROTECHNIKA

Zabýváme se kompletními službami v oboru elektroinstalace. Zajišťujeme realizace elektroinstalace, opravy elektroinstalace, zabezpečovací systémy ochrany majetku, centrální vysavače na míru, opravy elektromotorů, převíjení elektromotorů, opravy elektronářadí, instalace hromosvodů a uzemnění na zakázku. Nabízíme prodej elektro materiálu.