• Detail firmy

Elektrotepelné systémy, s.r.o.

Základní popis

Výroba, instalace, údržba a opravy elektrických strojů a přístrojů, projektování elektrických zařízení, výroba a servis přímotopných elektrokotlů, průtokových ohřívačů průmyslové i užitkové vody, apod.

Adresa

Choratická 2733
141 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26436418
DIČ:  CZ26436418
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kotel odporový PK 30 - 0

- v řadě 6, 12, 18, 24 kW

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 762 474
Mobil: +420 603 934 412
E-mail: elektrodovekotle@seznam.cz
E-mail: th@luka.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ladislav Křiváček - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

EXPLEO s.r.o.

Nabízíme automatizované závlahové systémy - zajišťujeme dodávku i instalaci. Provádíme elektroinstalační práce všeho druhu. Zabýváme se realizací chytrých domů.