• Detail firmy

ELEKTROSLUŽBY ŠUMPERK s.r.o.

Základní popis

montáž a servis veř. osvětlení realizace přípojek NN - smluvní partner SME provádění revizní činnosti zařízení NN pronájem vysokozdvižných plošin

Adresa

Zábřežská 462/2
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26812380
DIČ:  CZ26812380
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektromontáže

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 213 338
Mobil: +420 608 811 135
Fax: +420 583 219 211
E-mail: libor.maixner@elsluzby.cz
WWW: www.elsluzby.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Slončík - Jednatel

Jiří Rozehnal - Jednatel

Další firmy v oboru

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.