• Detail firmy

ELEKTROS spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní zákaznický servis, zahrnující poradenství při zpracování investičních záměrů, odborné konzultace, vypracování projektové dokumentace, realizace dodávek na klíč, záruční a pozáruční servis, výchozí a periodické revizní prohlídky.

Adresa

Martinice v Krkonoších 253
512 32 Martinice v Krkonoších

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15043487
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  30
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 543 128
Fax: +420 481 543 128
E-mail: elektros@elektros-sro.cz
WWW: www.elektros-sro.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Zapadlo - Ředitel

Mobil: +420 602 489 028

Jiří Jebavý - Jednatel

Aleš Zítka - Jednatel

Další firmy v oboru

SLF s.r.o.

Zajišťujeme veškeré zámečnické práce. Zabýváme se kovoobráběním a strojírenskou výrobou. Provádíme elektroinstalace - rozvody, instalace a opravy elektrických strojů, revize vyhrazených elektrických zařízení.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.