• Detail firmy

ELEKTROMONTÁŽE - Vobořil s.r.o.

Základní popis

Nabízíme elektroinstalační práce, montáže elektrických zařízení převážně v Plzeňském kraji. Zajišťujeme elektroinstalační práce. Provádíme dodávky a montáže silnoproudých a slaboproudých rozvodů a zařízení v průmyslové i bytové oblasti.

Adresa

Bělohorská 15
301 65 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25209205
DIČ:  CZ25209205
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  30000000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce Plzeňský kraj

Nabízíme veškeré dodávky a montáže silnoproudých a slaboproudých rozvodů a zařízení v průmyslové i bytové oblasti.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 533 975
Mobil: +420 603 442 910
Fax: +420 373 317 557
E-mail: voboril@voboril-elektro.cz
WWW: www.voboril-elektro.cz

Kontaktní osoba

Karel Vobořil - Jednatel

Další firmy v oboru

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.

LURON s.r.o.

Specialista na osvětlení pro bytové i komerční prostory. Zabýváme se vším, co s osvětlením souvisí, od návrhu až po realizaci. Know how naší společnosti je efektivní návrh na energetickou úsporu v oblasti osvětlení. Poradíme Vám s výběrem vhodného svítidla. Neváhejte se na nás obrátit.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.