• Detail firmy

ELEKTROMONTÁŽE Martínek, s.r.o.

Základní popis

Provádíme kompletní elektromontážní práce v rozvodnách, spínacích, průmyslových a distribučních stanicích bez omezení napětí. Elektrické přípojky NN a VN. Provozování energetického zařízení trafostanic. Revize a hromosvody

Adresa

Zikmunda Wintra 1211/8
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27998118

Výrobky, činnosti

Provádíme kompletní elektromontážní práce v

rozvodnách, spínacích, průmyslových a distribučních stanicích bez omezení napětí. Elektrické přípojky NN a VN. Provozování energetického zařízení.

Kontaktní údaje

Telefon: 377 534 484
E-mail: miroslav.martinek@em-m.cz
WWW: www.em-m.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Martínek - Jednatel

Mobil: 777 640 324
Další firmy v oboru

MIJAVA spol. s r.o.

Specializujeme se na elektro - instalace, kamerové systémy, zabezpečovací zařízení, topení, automatické kotle, vodoinstalace a tepelná čerpadla. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků, proto se snažíme vyjít vstříc všem požadavkům a přáním. Neváhejte nás kontaktovat a my vše zařídíme. Těšíme se na Vás.

LURON s.r.o.

Specialista na osvětlení pro bytové i komerční prostory. Zabýváme se vším, co s osvětlením souvisí, od návrhu až po realizaci. Know how naší společnosti je efektivní návrh na energetickou úsporu v oblasti osvětlení. Poradíme Vám s výběrem vhodného svítidla. Neváhejte se na nás obrátit.

AUTOELEKTRONIKA - Martin Štrobl

Jsme specialistou na opravy autoelektroniky. Provádíme veškeré opravy řídících jednotek, např. motorů, tachometrů, klimatizace, centrálního zamykání, ovládání oken, ABS, autorádií, zesilovačů antén, regulace topení a u některých typů vozidel rovněž přístrojových desek. Zaměřujeme se také na opravy dálkových ovládání a startovacích karet k vozidlům. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.