• Detail firmy

ELEKTROMONTÁŽE Martínek, s.r.o.

Základní popis

Provádíme kompletní elektromontážní práce v rozvodnách, spínacích, průmyslových a distribučních stanicích bez omezení napětí. Elektrické přípojky NN a VN. Provozování energetického zařízení trafostanic. Revize a hromosvody

Adresa

Zikmunda Wintra 1211/8
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27998118

Výrobky, činnosti

Provádíme kompletní elektromontážní práce v

rozvodnách, spínacích, průmyslových a distribučních stanicích bez omezení napětí. Elektrické přípojky NN a VN. Provozování energetického zařízení.

Kontaktní údaje

Telefon: 377 534 484
E-mail: miroslav.martinek@em-m.cz
WWW: www.em-m.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Martínek - Jednatel

Mobil: 777 640 324
Další firmy v oboru

AUTOELEKTRONIKA - Martin Štrobl

Jsme specialistou na opravy autoelektroniky. Provádíme veškeré opravy řídících jednotek, např. motorů, tachometrů, klimatizace, centrálního zamykání, ovládání oken, ABS, autorádií, zesilovačů antén, regulace topení a u některých typů vozidel rovněž přístrojových desek. Zaměřujeme se také na opravy dálkových ovládání a startovacích karet k vozidlům. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

KREIS inženýring s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je inženýrská činnost. Zajišťujeme projekty rodinných domů včetně stavebních povolení, především ale navrhujeme, zpracováváme a realizujeme domovní i průmyslové elektroinstalace či průmyslové automatizace. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování software a systémů jakosti ISO.

STEMONT JS, s.r.o.

Zajišťujeme montáž a údržbu vedení VN, NN, trafostanic (vzdušných i kabelových). V oblasti silnoproudých elektromontáží působíme již od roku 1999. Elektromontážní práce zajišťuje 15 montérů, vyškolených pro práci na sítích AES a PAS včetně práce pod napětím NN. Dále provozujeme a opravujeme veřejná osvětlení v obcích.