• Detail firmy

Elektromateriál Dušan Šindelár

Základní popis

Velkoobchodní a maloobchodní prodej v sortimentu elektro a elektroinstalačního materiálu. Nabízíme svítidla, kabely, zdroje a spínače.

Adresa

Prlovská 2491
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72456361
DIČ:  CZ6509176487
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Elektro a elektroinstalační materiál

- svítidla, kabely, zdroje, spínače

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 018 188
Mobil: +420 777 168 299
E-mail: sindelar.dusan@volny.cz
WWW: www.sindelar.eu

Kontaktní osoba

Dušan Šindelár - Jednatel

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

ELVI - PETR VIČAN

Vyrábíme jednofázové síťové, bezpečnostní, oddělovací a toroidní transformátory kusově i velkosériově. Zaměřili jsme se na speciální nestandardní vinutí a opravy atypických vinutí. Na zakázku vyrábíme vysokonapěťové transformátory do 100 KV apod. Naši výrobu jsme rozšířili ještě o kabeláže, kabelové svazky a stříhání vodičů i bužírek.