• Detail firmy

ELEKTROKONZULT, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme revize el. zařízení všech typů, zpracování posudků, protokolů a plánů údržby a revizí, provádíme montážní dozory pro část elektro.Pořádáme odborné kurzy a školení pro pracovníky elektro(školení dle vyhl. 50/78 Sb.,tématická odborná školení).

Adresa

Polní 1164/4
693 01 Hustopeče

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26960575
DIČ:  CZ26960575

Výrobky, činnosti

Nabízíme revize elektrického zařízení, zpracování

Nabízíme revize elektrického zařízení, zpracování odborných posudků, protokolů a plánů údržby a revizí, montážní dozor a školení pro pracovníky.

Kontaktní údaje

E-mail: info@elektrokonzult.com
WWW: www.elektrokonzult.com

Kontaktní osoba

Ing. Věra Bromová - Jednatel

Mobil: +420 777 761 044

Ing. Vladimír Brom - Jednatel

Mobil: +420 777 761 043
Další firmy v oboru

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

Jiří Kunze - Elektrikářské práce a centrální vysavače

Specializací firmy jsou elektroinstalace a veškeré elektrikářské práce v Brně a okolí. Zajišťujeme rovněž prodej, montáž a servis centrálních vysavačů.

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.