• Detail firmy

Elektroinstalace Bartoš

Základní popis

Provádění elektroinstalací včetně hromosvodů a revizí, infratopení a podlahové topení.

Adresa

Kovářská 178/3
691 41 Poštorná

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14672898
DIČ:  CZ6310110653
Počet zaměstnanců:  4
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace silnoproud, slaboproud

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 738 561
E-mail: elek-bartos@centrum.cz
WWW: www.elek-bartos.cz

Kontaktní osoba

František Bartoš - Majitel

Další firmy v oboru

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

ADRIT s.r.o.

Činnost naší firmy je rozdělena do několika oblastí. Od r. 1992 zajišťujeme: - autodopravu s HR - pronájem autojeřábu - jeřábnické práce Od r. 2007 jsme do našich služeb zahrnuli: - pojištění osob, majetku, firem od ČPP - správu počítačových sítí Od r. 2011 se věnujeme: - měření termokamerou Působíme v Brně a okolí, zde máme dispečink i veškeré zázemí pro strojový a vozový park.

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.