• Detail firmy

ELEKTRO - Vajdík spol. s r.o.

Základní popis

Firma zabývající se prováděním elektromontážních prací všeho druhu, také elektroinstalací, jejich montáží, oprav. Výrobou rozvaděčů i montáží hromosvodů.

Adresa

Nájemnická 676/35
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26822229
DIČ:  CZ26822229
Rok založení:  1991
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

- montáž, rekontrukce, opravy včetně zajištění projektové dokumentace. Instalace venkovního osvětlení, včetně osvětlení interiérů. Výroba rozvaděčů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 707 740

Kontaktní osoba

Stanislav Vajdík - Jednatel

Pobočky

ELEKTRO VAJDÍK
Nájemnická 35
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.