• Detail firmy

ELEKTRO V.M. CZ, a.s.

Základní popis

Elektromontážní včetně projekce telefonní rozvody revize elektrických zařízení a hromosvodů včetně energetických služeb pro větší podniky a zařízení elektrická požární signalizace zabezpečovací systémy slaboproudé rozvody.

Adresa

Jihlavská 232
594 01 Velké Meziříčí

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26233401

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 566 524 858
Fax: +420 566 521 734
E-mail: elektro@vm.cz
WWW: www.elektrovm.cz

Kontaktní osoba

Václav Cejnek - Předseda představenstva

Mobil: +420 602 733 923

Mgr. Jaroslava Štanderová - Ředitel

Pobočky

VM Intes, s.r.o.
Jihlavská 232
594 01 Velké Meziříčí

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika
Další firmy v oboru

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.

ELVEMA s.r.o.

Společnost Elvema provádí komplexní elektroinstalace na území celé České republiky. Zajišťujeme tyto služby: výroba rozvaděčů, slaboproudá elektroinstalace, projektová dokumentace elektro, automatizace, měření a regulace, elektroinstalace VN a NN.

HŮLA & HRALA ELEKTROTECHNIKA

Zabýváme se kompletními službami v oboru elektroinstalace. Zajišťujeme realizace elektroinstalace, opravy elektroinstalace, zabezpečovací systémy ochrany majetku, centrální vysavače na míru, opravy elektromotorů, převíjení elektromotorů, opravy elektronářadí, instalace hromosvodů a uzemnění na zakázku. Nabízíme prodej elektro materiálu.