• Detail firmy

ELEKTRO - STYL s.r.o.

Základní popis

Provádíme montáž, údržby, servis a revize slaboproudých i silnoproudých elektroinstalací, hromosvodu v bytové, domovní a průmyslové výstavbě.

Adresa

Richtrova 339/
623 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60742241

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce

Kontaktní údaje

E-mail: elektrostylsro@gmail.com

Kontaktní osoba

Martin Havelka - Jednatel

Horymír Havelka - Jednatel

Další firmy v oboru

Jiří Kunze - Elektrikářské práce a centrální vysavače

Specializací firmy jsou elektroinstalace a veškeré elektrikářské práce v Brně a okolí. Zajišťujeme rovněž prodej, montáž a servis centrálních vysavačů.

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

ENERGOCONTROL s.r.o.

Specializujeme se na úsporná opatření v energetice, LED osvětlení průmyslových hal, veřejné LED osvětlení, dodávku a montáž VN transformátorů, výrobu rozvaděčů, kompenzaci účiníku i pro NN odběratele, elektro práce, termovizní měření, měření dataloggerem, návrhy úspor, projekční činnost. Zajišťujeme stálou službu externího energetika. Provádíme stavební práce: trafostanice, přístavby hal...